Europa League 2018-2019
Europa League 2018-2019
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Pyunik 1-0 Tobol KostanayVazgen Sargsyan anvan Hanrapetakan Marzadasht30 Lugh. 18:00
Fola Esch 1-4 GenkÉmile Mayrisch1 Agoh. 18:00
Alashkert 0-0 SutjeskaVazgen Sargsyan anvan Hanrapetakan Marzadasht2 Agoh. 17:00
Lac 0-2 Molde2 Agoh. 17:00
AEK Larnaca 4-0 DundalkNeo GSZ2 Agoh. 17:30
Trencin 4-1 Gornik ZabrzeMestsky2 Agoh. 17:30
Dinamo Minsk 4-1 DAC Dunajska StredaTraktar2 Agoh. 18:00
Flora Tallinn 2-0 Apoel NicosiaA. Le Coq Arena2 Agoh. 18:00
Slavia Sofia 2-3 Hajduk Spalato2 Agoh. 18:00
Trakai 1-1 Partizan BelgradoLithuanian Football Federation stadionas2 Agoh. 18:00
Valletta 1-2 ZrinjskiTa' Qali Stadium Nazzjonali2 Agoh. 18:00
Hacken 1-1 RB Lipsia2 Agoh. 18:30
Lillestrom 1-2 LASK Linz2 Agoh. 18:30
Admira Wacker 1-3 CSKA Sofia2 Agoh. 19:00
AIK Solna 0-1 NordsjællandFriends Arena2 Agoh. 19:00
Apollon Limassol 3-1 Željezničar SarajevoTsirion2 Agoh. 19:00
Lincoln Red Imps 1-1 The New SaintsVictoria Stadium2 Agoh. 19:00
Mariupol Illichivets 2-1 DjurgardenIllichivets Stadium2 Agoh. 19:00
Progrès Niederkorn 2-0 HonvedStade Jos Haupert2 Agoh. 19:00
Sparta Praga 2-1 Spartak SuboticaGenerali Arena2 Agoh. 19:00
Vaduz 1-1 ZalgirisRheinpark Stadion2 Agoh. 19:00
Atromitos 1-1 Dinamo BrestComunale Peristeri2 Agoh. 19:15
Slovan Bratislava 3-1 BalzanStadion Pasienky2 Agoh. 19:30
Asteras Tripolis 1-1 HibernianTheodoros Kolokotronis2 Agoh. 20:00
Besiktas 6-0 B36 TórshavnVodafone Park2 Agoh. 20:00
FC Copenaghen 5-0 StjarnanTelia Parken2 Agoh. 20:00
Vikingur 0-4 Torpedo KutaisiSerpugerdi Stadium2 Agoh. 20:00
Vitesse 3-1 Viitorul ConstantaGelredome2 Agoh. 20:00
Maribor 2-0 Chikhura SachkhereStadion Ljudski vrt2 Agoh. 20:15
Sarajevo 0-8 AtalantaStadion Asim Ferhatović Hase2 Agoh. 20:15
Domžale 1-1 UfaŠportni Park2 Agoh. 20:30
Steaua Bucarest 4-0 Rudar VelenjeArena Nationala2 Agoh. 20:30
AZ Alkmaar 2-1 Kairat AlmatyAFAS Stadion2 Agoh. 20:45
Bordeaux 2-1 VentspilsMatmut-Atlantique2 Agoh. 20:45
Burnley 3-1 AberdeenTurf Moor2 Agoh. 20:45
Drita 1-1 DudelangeGjilan City Stadium2 Agoh. 20:45
Glasgow Rangers 1-1 OsijekIbrox Stadium2 Agoh. 20:45
La Fiorita 0-3 Spartaks JurmalaIgor Crescentini2 Agoh. 20:45
Lech Poznan 3-1 Shakhtyor SoligorskStadion Miejski2 Agoh. 20:45
Sarpsborg 08 1-0 San Gallo2 Agoh. 20:45
Crusaders 1-1 Olimpia LubianaSeaview2 Agoh. 21:00
Radnicki 2-2 Maccabi Tel Aviv2 Agoh. 21:00
Rio Ave 4-4 Jagiellonia ByalistokEstádio do Rio Ave FC2 Agoh. 21:00
Ujpest 1-3 Siviglia2 Agoh. 21:00
FH Hafnarfjordur 0-1 Hapoel HaifaKaplakriki2 Agoh. 21:15
Valur 3-0 FC Santa ColomaHlíðarendi2 Agoh. 22:00