Europa League 2018-2019
Europa League 2018-2019
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Anorthosis 2-1 Lac12 Lugh. 18:00
B36 Tórshavn 0-0 Mladost PodgoricaGundadalur12 Lugh. 18:00
Balzan 4-1 KeslaTa' Qali Stadium Nazzjonali12 Lugh. 18:00
Banants 1-2 Sarajevo12 Lugh. 18:00
Buducnost 0-2 TrencinPod Goricom12 Lugh. 18:00
Chikhura Sachkhere 0-0 Beitar GerusalemmeTsentraluri Stadioni12 Lugh. 18:00
Cliftonville 0-1 Nordsjælland12 Lugh. 18:00
Connah's Quay 1-3 Shakhtyor SoligorskDeeside Stadium12 Lugh. 18:00
CSKA Sofia 1-0 Riga Futbola SkolaBalgarska Armija12 Lugh. 18:00
DAC Dunajska Streda 1-1 Dinamo Tbilisi12 Lugh. 18:00
Derry 0-2 Dinamo MinskBrandywell Stadium12 Lugh. 18:00
Engordany 0-3 Kairat Almaty12 Lugh. 18:00
Ferencváros 1-1 Maccabi Tel AvivGroupama Arena12 Lugh. 18:00
FK Rudar Pljevlja 0-3 Partizan Belgrado12 Lugh. 18:00
Fola Esch 0-0 PrishtinaÉmile Mayrisch12 Lugh. 18:00
Glasgow Rangers 2-0 ShkupiIbrox Stadium12 Lugh. 18:00
Glenavon 2-1 Molde12 Lugh. 18:00
Gornik Zabrze 1-0 Zaria Balti12 Lugh. 18:00
Hibernian 6-1 NSÍ RunavíkEaster Road12 Lugh. 18:00
IBV 0-4 Sarpsborg 0812 Lugh. 18:00
Ilves 0-1 Slavia Sofia12 Lugh. 18:00
1-2 ZalgirisDjúpumýra Klaksvík12 Lugh. 18:00
KuPS Kuopio 0-1 FC CopenaghenMagnum Areena12 Lugh. 18:00
Lahti 0-3 FH Hafnarfjordur 12 Lugh. 18:00
Lech Poznan 2-0 Gandzasar KapanStadion Miejski12 Lugh. 18:00
Levadia Tallinn 0-1 DundalkKadriorg Stadium12 Lugh. 18:00
Liepaja 0-3 HackenDaugava12 Lugh. 18:00
Milsami Orhei 2-4 Slovan BratislavaComplexul Sportiv Raional Orhei12 Lugh. 18:00
Neftci Baku 3-1 Ujpest12 Lugh. 18:00
Partizani 0-1 MariborQemal Stafa12 Lugh. 18:00
Petrocub 1-1 Osijek12 Lugh. 18:00
Pyunik 1-0 VardarVazgen Sargsyan anvan Hanrapetakan Marzadasht12 Lugh. 18:00
Qabala 0-2 Progrès Niederkorn8KM Stadium12 Lugh. 18:00
Rabotnički 2-1 HonvedArena Philip II12 Lugh. 18:00
Racing Union 0-2 Viitorul Constanta12 Lugh. 18:00
Radnicki 4-0 Gzira12 Lugh. 18:00
Rudar Velenje 7-0 Tre Fiori12 Lugh. 18:00
Samtredia 0-1 Tobol KostanayErosi Manjgaladze12 Lugh. 18:00
Shamrock Rovers 0-1 AIK SolnaTallaght Stadium12 Lugh. 18:00
Široki Brijeg 2-2 DomžalePecara12 Lugh. 18:00
Spartak Subotica 1-1 Coleraine12 Lugh. 18:00
Stjarnan 3-0 Kalju12 Lugh. 18:00
Stumbras 1-0 Apollon Limassol12 Lugh. 18:00
Trakai 0-0 Irtysh PavlodarLithuanian Football Federation stadionas12 Lugh. 18:00
Trans 0-2 Željezničar Sarajevo12 Lugh. 18:00
Vaduz 1-0 Levski SofiaRheinpark Stadion12 Lugh. 18:00
Ventspils 5-0 LuftetariVentspils Olimpiskais Centrs12 Lugh. 18:00